Od 14 lat prowadzimy kompleksową działalność w obszarach rynku eventowego związanych z emisją obrazu i rynku elektroniczno – komputerowym.
Głównym profilem działalności  jest usługa zapewniająca transmisję video na cyfrowych nośnikach obrazu rożnych typów jak telebimy, monitory, ściany wizyjne projektory. Produkujemy wizualizacje cyfrowe wydarzeń, stoisk targowych, oraz stref eventowych, projektujemy scenografie , rejestrujemy całość w wersji cyfrowej do celów post produkcji tv-video. Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu oraz rozwiązaniach multimedialnych i pełnej obsłudze sceno-technicznej. Nośniki video LED stają się nieodłączną częścią eventów, konferencji, targów, koncertów czy dużych imprez masowych, jak również częścią krajobrazu reklamy outdoorowej w Polsce. Nowoczesna prezentacja to w istocie zintegrowany zespół warunków i działań tworzących profesjonalny przekaz multimedialny.

0
m. kw. sceny
0
elementów oświetlenia
0
m. kw. ekranów
0
rodzaje nagłośnienia

7K MULTIMEDIA SOLUTIONS

 

Badania naukowe wskazują, że na drodze przekazu wyłącznie akustycznego człowiek przyjmuje ok.30% informacji. Natomiast przy przekazie słownym i wizualnym ok. 80 %. A zatem audiowizualny sposób prezentacji danych stanowić powinien istotę różnych form działalności: informowania, motywowania, szkolenia, prezentowania, sprzedaży czy prowadzenia negocjacji. Od klasycznych środków prezentacji jak tablice do pisania i tablice informacyjne przechodzi się obecnie w świecie do kombinowanych systemów tablic i ekranów, projektorów pisma i obrazu, videoprojektorów i paneli do przenoszenia danych komputerowych – tworzących w istocie systemy multimedialne.

 

foto SF

Wysoka jakość wykonywanych usług, wprowadzanie nowych innowacji, pełen profesjonalizm – to wszystko, co nas cechuje. Nasza działalność stworzona jest w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Szeroki wachlarz usług, doświadczenie i nowoczesny sprzęt, którym dysponujemy – gwarantuje udany projekt. Same telebimy to dopiero początek, przygotowujemy wizualizacje na telebim wyświetlane w trakcie koncertu lub pokazu gwiazdy. W trakcie eventu rejestrujemy całość w wersji cyfrowej do celów postprodukcji tv-video.

Zapraszamy również do współpracy agencje artystyczne, eventowe, managerów zespołów i artystów. Tworzymy wizualizacje na telebimy na potrzeby koncertu czy wystąpienia artysty oraz dysponujemy możliwościami wynajęcia ścian LED (telebimu) na trasę koncertową wraz z ekipą do transmisji i rejestracji video.

Będąc autoryzowanym bezpośrednim przedstawicielem producenta telebimów LED możemy oferować bardzo korzystne cenowo telebimy zarówno reklamowe jak i do transmisji i retransmisji. Dołączyło do nas wiele firm, agencji artystycznych i instytucji publicznych, które organizowały event z udziałem naszych telebimów LED

Wieloletnie doświadczenie, pasja z którą wykonujemy naszą pracę oraz zadowolenie dotychczasowych klientów gwarantują wspólny sukces.

Realizacje

Kliknij w przycisk i zobacz galerię naszych ostatnich realizacji.

Skontaktuj się z nami 

Jeżeli jesteś zainteresowany kontaktem kliknij i zobacz jakie to proste